Olej na plátně, 54x63 cm. Signováno vlevo dole J. Skramlík. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.