Jan Skramlík - Podobizna rytíře

Kresba, 29x19 cm. Signováno vlevo dole J. Skramlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

67305. Podobizna rytíře
Dražba ukončena:28.10.2021 20:34:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč