Jan Skramlík

67305. Podobizna rytíře

popis: Kresba, 29x19 cm. Signováno vlevo dole J. Skramlík. Rám, sklo.

o autorovi: 1860-1936
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze a Mnichově. Cesty podnikl na jih Evropy, do Itálie, po Německu a Anglii. Maloval podobizny, náboženské motivy a historické žánry v krojích 16. a 17. století, jež se staly záhy velice populární.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:34:23

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč