Jan Skorka Lauko - Zahrada 17

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 24. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

152101. Zahrada 17
Dražba ukončena:04.01.2026 20:17:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč