Jan Skorka Lauko - Týnský chrám

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

154209. Týnský chrám
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč