Jan Skorka Lauko - Tančící dům v Praze

Nejdelší strana: 93 cm

Olej na plátně, 80x90 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 2024. Olištováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

130741. Tančící dům v Praze
Zbývá:13 dnů, 15 hodin
Konec dražby:12.12.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč