Jan Skorka Lauko - Ranní doušek

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

104192. Ranní doušek
Dražba ukončena:26.10.2023 22:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč