Jan Skorka Lauko - Pekařka

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 2023. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

114235. Pekařka
Dražba ukončena:25.04.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč