Jan Skorka Lauko - Pekařka

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Jan Skorka Lauko 2023. Nerámováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

114235. Pekařka
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 900 Kč