Jan Skorka Lauko - Boat trip

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vlevo dole Jan Skorka Lauko 2026. Olištováno.

o autorovi: 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

154251. Boat trip
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč