Jan Sklenář

66370. Bertramka

popis: Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jan Sklenář. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba místy poškozena.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen