Jan Sklenář - Bertramka

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jan Sklenář. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba místy poškozena.

o autorovi: 1909 - ?
Švýcarský malíř českého původu. Studoval na AVU v Praze u J. Šilhavého a V. Sychry. Maloval převážně českou a moravskou krajinu. Většinu života strávil v emigraci ve Švýcarsku.

66370. Bertramka
Dražba ukončena:26.09.2021 20:45:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč