Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Jan Sklenář. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba místy poškozena.
o autorovi: 1909 - ?
Švýcarský malíř českého původu. Studoval na AVU v Praze u J. Šilhavého a V. Sychry. Maloval převážně českou a moravskou krajinu. Většinu života strávil v emigraci ve Švýcarsku.