Jan Semrád - Předjaří u samoty

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Semrád. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1904 – 1991
Malíř, pedagog. Malířsky se vzdělával soukromě u profesorů Hnátka a Gabriela. Od r. 1920 se věnoval krajinomalbě, zvláště krajině Vysočiny. Samostatně vystavoval před a za 2. světové války.

96086. Předjaří u samoty
Dražba ukončena:04.06.2023 21:11:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč