Jan Šebek - Na návsi v Postřekově

Olej na překližce, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Šebek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1890 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

71584. Na návsi v Postřekově
Dražba ukončena:26.01.2022 21:29:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč