Jan Šebek - Mládenec v beranici

Olej na překližce, 23x20 cm, signováno vpravo dole J. Šebek, rám. Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

20053. Mládenec v beranici
Dražba ukončena:25.04.2018 22:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč