Jan Šebek - Dítě v kroji

Olej na překližce, 22x18 cm, signováno vpravo dole J. Šebek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

7071. Dítě v kroji
Dražba ukončena:25.01.2017 22:10:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč