Jan Šebek - Sedící dívka v kroji

Olej na překližce, 95x95 cm, signováno vpravo dole J. Šebek, rám. Pozn.: Rám místy poškozen.

2531. Sedící dívka v kroji
Dražba ukončena:28.05.2015 21:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč