Olej na kartonu, 40x25 cm, signováno vpravo dole Jan Šebek, rám. 1890, Vršovice Žák AVU (1922-1923; prof. Švabinský). Od roku 1926 pracuje u prof. Muchy. Malíř figurálních obrazů, krajin a zátiší. Tvoří obrazy z Chodska, Domažlic a okolí. Vytvořil i rozměrnou studii bitvy u Domažlic. Pozn.: Rám mírně poškozen.