Jan Sadeler - Život svatých

Mědirytina, 16x20 cm. Signováno vlevo dole v tisku I. Sadeler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1550 – 1600
Člen rozvětvené rodiny nizozemských kreslířů, malířů a rytců.

79963. Život svatých
Dražba ukončena:13.07.2022 21:57:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč