Jan Sadeler - Život svatých

Mědirytina, 17x20 cm. Signováno v tisku vpravo dole Sadeler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 20 cm

o autorovi: 1550 – 1600
Člen rozvětvené rodiny nizozemských kreslířů, malířů a rytců.

73620. Život svatých
Dražba ukončena:17.03.2022 20:38:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč