Jan Sadeler - Život svatých - Pavel

Ocelorytina, 16x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Sadeler. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1550 – 1600
Člen rozvětvené rodiny nizozemských kreslířů, malířů a rytců.

101691. Život svatých - Pavel
Dražba ukončena:10.09.2023 20:20:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (10.09.2023 20:17:03) 766
500 Kč 09.09.2023 11:59:57 13222