Jan Sadeler - Svatý Landelin

Nejdelší strana: 33 cm

Mědirytina, 17x20 cm. Signováno dole uprostřed. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1550 – 1600
Člen rozvětvené rodiny nizozemských kreslířů, malířů a rytců.

84447. Svatý Landelin
Dražba ukončena:13.10.2022 21:17:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč