Jan Rýz

60934. Hokejový brankář

popis: Kombinovaná technika, 46x35 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti přímo z autorova ateliéru.

o autorovi: 1946 - 2016

dražba ukončena: 01.07.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 31.05.2021 20:20:36 5599