Jan Rýz - Auto

Kombinovaná technika, 55x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti přímo z autorova ateliéru.

o autorovi: 1946 - 2016

Jan Rýz
60683. Auto
Dražba ukončena:30.06.2021 19:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč