Jan Rýz

60683. Auto

popis: Kombinovaná technika, 55x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti přímo z autorova ateliéru.

o autorovi: 1946 - 2016

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč