Jan Reisner

62071. Boží muka

popis: Olej na dřevě, 35x27 cm. Signováno vpravo dole Jan Reisner. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:50:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 20.07.2021 20:54:01 7987