Jan Rapin

60772. Zátiší s dýmkou

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

Pozn.: Odborně zrestaurováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:52:11

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč