Jan Rapin

69782. Zátiší

popis: Olej na plátně, 24x30 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč