Jan Rapin - Třešnička

Olej na plátně fixovaném na překližce, 30x20 cm. Signováno vlevo dole Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

67163. Třešnička
Dražba ukončena:27.10.2021 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč