Jan Rapin

59735. Nelehká volba

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 9 000 Kč