Jan Rapin - Modelka

Litografie 9/100, 38x25 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Rapin. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

92929. Modelka
Dražba ukončena:02.04.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč