Jan Rapin

61053. Houslistka

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed Jan Rapin. Rámováno.

Pozn.: Odborně zrestaurováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč