Jan Rapin - Flétnista Jiří Stivín

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin 1990. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

115659. Flétnista Jiří Stivín
Zbývá:12 dnů, 16 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 100 Kč