Jan Rapin

67312. Danae

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2021 20:37:33

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč