Jan Rapin - Danae

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

67312. Danae
Dražba ukončena:28.10.2021 20:37:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč