Jan Rapin

62816. Dámský akt v rukavičkách

popis: Litografie, 22x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Rapin. Číslováno 62/90. Volný list.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč