Jan Rapin

64244. Dáma v klobouku

popis: Litografie, 22x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Rapin. Číslováno 98/100. Volný list.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:38:49

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč