Jan Rapin

61102. Černý klobouk

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Rapin. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:36:36

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč