Jan Rapin - Černý harlekýn

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno dole uprostřed Rapin 86. Rámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

vydraženo top
78863. Černý harlekýn
Dražba ukončena:29.06.2022 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč