Jan Raitr Go - Paradiso

Olej na plátně, 28x30 cm. Signováno vlevo dole Jan R. Go. Rámováno.

o autorovi: 1960
Malíř, hudebník. Studoval v Římě na Academia di Belle Arti Biblioteca obor malba a dějiny umění, dále na Akademii ve Florencii v sochařském ateliéru prof. di Tommasa. Ve svém díle kombinuje renesanční způsob malby s experimentem a hledáním. V r. 2007 obdržel European Prize for Fine Arts.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč.

70014. Paradiso
Dražba ukončena:15.12.2021 22:56:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč