Jan Rafael Schuster - Zelinářské deštníky na trhu v Českých Budějovicích

Kresba, 20x28 cm. Signováno vlevo dole Schuster. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - ?
Malíř autodidakt. Výtvarně se vzdělával v malířské škole při městském muzeu v Českých Budějovicích. Během 1. světové války bojoval na italské frontě, zde vytvořil mnoho krajinných a žánrových studií, které později zakoupilo Ministerstvo národní obrany. Působil jako ředitel měšťanské školy v Č. Budějovicích, maloval městská zákoutí a jihočeskou krajinu.

72315. Zelinářské deštníky na trhu v Českých Budějovicích
Dražba ukončena:09.02.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč