Kresba, 20x28 cm. Signováno vlevo dole Schuster. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1888 - ?
Malíř autodidakt. Výtvarně se vzdělával v malířské škole při městském muzeu v Českých Budějovicích. Během 1. světové války bojoval na italské frontě, zde vytvořil mnoho krajinných a žánrových studií, které později zakoupilo Ministerstvo národní obrany. Působil jako ředitel měšťanské školy v Č. Budějovicích, maloval městská zákoutí a jihočeskou krajinu.