Jan Rafael Schuster - Zelinářské deštníky na trhu v Českých Budějovicích

Kresba, 20x28 cm. Signováno vlevo dole Schuster. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

72315. Zelinářské deštníky na trhu v Českých Budějovicích
Zbývá:22 dnů, 3 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč limit (18.01.2022 11:51:38) 4438
500 Kč 15.01.2022 10:47:31 9406