Jan Přerovský - Reliéf z Indie

Dřevo, 64x110 cm. Nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

Jan Přerovský
61042. Reliéf z Indie
Dražba ukončena:01.07.2021 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč