MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, 64x110 cm. Nesignováno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Jan Přerovský
61042. Reliéf z Indie
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 500 Kč
limit (07.06.2021 19:17:20)
831
2 400 Kč
235
2 300 Kč
limit (07.06.2021 19:17:09)
831
2 200 Kč
235
2 100 Kč
limit (30.05.2021 9:49:32)
831
2 000 Kč
235
1 900 Kč
limit (29.05.2021 10:37:18)
831
1 800 Kč
235
1 700 Kč
limit (29.05.2021 10:37:12)
831
1 600 Kč
235
1 500 Kč
limit (29.05.2021 10:37:06)
831
1 400 Kč
235
1 300 Kč
limit (28.05.2021 17:01:08)
831
1 200 Kč
limit (28.05.2021 17:01:07)
235
800 Kč
limit (28.05.2021 17:00:55)
235
700 Kč
831
600 Kč
limit (28.05.2021 11:16:13)
235
500 Kč
238