Jan Přerovský

61042. Reliéf z Indie

popis: Dřevo, 64x110 cm. Nesignováno.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč