Jan Pistorius - Lesní potok v zimě

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Pistorius. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1899 – 1960
Malíř, studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze a na AVU u prof. Hynaise. Věnoval se krajinomalbě a portrétu, časté náměty čerpal na svých cestách Slovenskem. Od 50. let 20. stol. byl designérem ÚLUV, navrhoval konstruktivní a mechanické dřevěné hračky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

104408. Lesní potok v zimě
Dražba ukončena:08.10.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč