Jan Pistorius - 2 koně

Olej na překližce, 65x60 cm, signováno vlevo dole Jan Pistorius, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 – 1960
Malíř, studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze a na AVU u prof. Hynaise. Věnoval se krajinomalbě a portrétu, časté náměty čerpal na svých cestách Slovenskem. Od 50. let 20. stol. byl designérem ÚLUV, navrhoval konstruktivní a mechanické dřevěné hračky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

6973. 2 koně
Dražba ukončena:25.01.2017 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč