Olej na plátně, 103x82 Signováno zezadu Jan Pevný 2020. Olištováno.
Nejdelší strana: 105 cm
o autorovi: 1948
Insitní řezbář. Náměty často čerpá z biblických motivů. V r. 1992 vystavoval na výstavě Naivní umění, je zastoupen ve sbírkách Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích.