Jan Odvárka - Zima ve vsi

Akvarel, 33x46 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, pasprta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

23783. Zima ve vsi
Dražba ukončena:01.11.2018 18:34:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč