Jan Odvárka - Zima ve Svratouchu

Akvarel, 29x44 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

129163. Zima ve Svratouchu
Dražba ukončena:17.11.2024 20:58:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč