Jan Odvárka - Zima v Herálci

Akvarel, 32x32cm. Signováno vpravo dole Odvárka 95. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

304155. Zima v Herálci
Dražba ukončena:24.03.2020 20:09:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč