Jan Odvárka - Zima u vody

Olej na sololitu, 27x46 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

300747. Zima u vody
Dražba ukončena:12.09.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč