Jan Odvárka - Zima na vsi

Akvarel, 19x40 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

123149. Zima na vsi
Dražba ukončena:08.09.2024 20:34:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč