Jan Odvárka - Zima na vesnici

Olej na sololitu, 45x100 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rámováno.

Nejdelší strana: 114 cm

o autorovi: 1943 - 2025
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

151114. Zima na vesnici
Dražba ukončena:11.12.2025 22:49:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč