Jan Odvárka - Zima na návsi

Akvarel, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

123112. Zima na návsi
Dražba ukončena:08.09.2024 20:22:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč