Jan Odvárka - Zátiší s keramickými džbány

Olej na sololitu, 64x54 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současný majitel zakoupil dílo přímo v ateliéru autora.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

107355. Zátiší s keramickými džbány
Dražba ukončena:14.12.2023 21:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč