Jan Odvárka - Z Vysočiny

Akvarel. 21x37 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

302868. Z Vysočiny
Dražba ukončena:26.12.2019 20:28:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč