Jan Odvárka - Ve vesnici

Olej na sololitu, 22x80 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

23778. Ve vesnici
Dražba ukončena:01.11.2018 18:45:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč